5 Temmuz 2015

OOAK Art Doll Heyecanım hiç bitmesinnn:)

Herkese merhaba :)

Öncelikle son yazımda ucundan kıyısından paylaştığım Steampunk ve gotik kızım Stella her detayıyla gerçekten çok içime sindi, dilerim siz de beğenirsiniz :)
Çalışmaya başlamadan önce ilk olarak taslak olarak çizimini yapıp, detaylarıyla ilgili kendime notlar hazırlayıp sonrasında somutlaştırmaya başlıyorum. Fakat bu çalışmamda genel olarak taslağa uygun hareket etsem de ince detayları doğaçlama ilerledi ve her detayında çok fazla keyif aldım:) İşte canım Stella'm, yaklaşık 2 haftalık emeğimin sonucu :))
Buarada daha önceki yazımda bahsettiğim gibi sürpriz hazırlıklarını da tamamladım:) Bebeklerime özel kaide ve özel ahşap boyama kutularıyla birlikte sunuyorum efenim :)
Bebeklerdeki gibi tabiiki bu özel kaide ve kutularda da tüm tasarım, boyama ve hazırlık bana ait:) Instagram ve Facebook sayfalarımda çok beğenildi ve de çok takdir gördü o nedenle gerçekten çok mutlu oldum:) Bakalım siz de beğenecek misiniz :))


Vee tabiiki ETSY  dükkanım yeniden aktif ve de bu çalışmalarıma kaide ve özel kutularıyla birlikte 2016 ya kadar promosyon fiyatlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz :)

Emek verdiğim çalışmalarım kadar MatildArtS marka adım ve logoma da çok fazla emek verdim aslında ben. Hatta bu iş sayesinde tanıştığım ve de çok sevdiğim canım grafikercim Şule ile logomun tasarım aşamasında yaklaşık 5 saatimizi pc başında birlikte geçirdik gerçekten işte bu diyene kadar :) Bu nedenle bu denli emek verdiğim canım markamı ve çalışmalarımı koruma altına almak adına yaklaşık 1 yıl önce Patent Enstitüsüne başvurumu yapmıştım, veee mutluluk veren belgem birkaç gün önce geldi:) Artık sözde değil gerçek bir marka MatildArtS® :)))


Allah dilerim ki yaptığı işe artniyetsiz ve güzel duygularla gerçekten emek veren herkese güzel kapılar açsın, güzel başarılar getirsin. Belli bir mebla ödeyip sahip olunan işler başarı değildir bana göre. Tamamen size ait fikirlerin geliştiği ve de olumlu aşama kaydettiği durumlar başarıdır. Başkalarının fikirleri veya işleri üzerinden gurur duymak ta kendini kandırmaktır. Belli bir gelir getirir belki evet, fakat kişinin yerinde saymasına da neden olur. Asalak gibi yaşamaya neden olur bence başkası düşünsün ben ekmeğini yiyeyim mantığı. O nedenle araştırma öğrenme esinlenme kendini geliştirme bunlar kişi hayatında her daim olmalıdır bence.

Ve son olarak başka bir heyecan nedeni olan son çalışmam sevgili Melisandre'den minicik bir fotoğraf gelsin:) Evet evet çalışmam tamamlandıktan sonra Game of Thrones'taki Melisandre'ye çok benzettiğim için bu ismi verdim :))) Kaidesini de bugün boyayıp hazırladım. Yarın güzel fotoğraflarını çekeceğim ve de özel kutusunu boyamaya başlıyacağım. Fakat bloğa nezaman eklerim bilemiyorum, o nedenle erkenden görmek isterseniz Instagram sayfamı ziyaret edebilirsiniz :)
Herkese mutlu ve huzur dolu bir hafta dilerim :)
Kocaman sevgiler :)

2 yorum:

 1. Her aşamasıyla baştan sona, en ince detayına kadar ellerinizde şekillenen bebeklerinize bayıldım. Bu işi nasıl bir aşkla yaptığınız belli oluyor. Marka tesciliniz de hayırlı olsun, dilerim tüm emeklerinizin karşılığını alırsınız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoook teşekkür ederim Esra hanım:) Çok mutlu oldum güzel yorum ve dilekleriniz için:) Dilerim emek veren herkes karşılığını alsın:)
   Kocaman sevgiler:)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.