15 Ekim 2014

Ahşap Boyamaya Devam :)

Herkese yeniden merhaba :)
Uzun süredir hem tildalarıma hem de ahşap boyama ürünlerime yeni soluk kazandırmak adına sürekli farklılık peşindeyim :)

Bu çatılı kutuyu çok severek sevgili Mehtap hocamla birlikte hazırladık :) Umarım siz de beğenirsiniz.Bir yandan da Kocaeli, İstanbul ve bayram tatilinde de Samsun'da tilda bebek workshopları gerçekleştirerek daha fazla arkadaşıma tilda bebek öğretme şansım oldu :) Workshoplarımla ilgili fotoğrafları da yakın zamanda buraya eklemeyi planlıyorum. Dilerseniz instagram ve facebook sayfalarımdan da görebilirsiniz:)


Sevgili Mehtap hocamla diğer bir projemiz ise bu sevimli kapı süsü oldu :) Henüz yapım aşamasındayken bir çok kişinin beğenisini kazandı ve de taze taze sevgili Yelda hanımın evine şirinlik katmaya gitti :)Tildalarımı ve ahşap boyamayı birleştirmek çok uzun süredir aklımdaydı, sonunda bu kapı süsünde somutlaştı ve de sonuç ciddi anlamda mutlu etti :)

Yepyeni takvimlerle projelendirdiğimiz bir diğer ürün bu şirin çay kutusu :)


Şuanda yepyeni işlerim yapım aşamasında, onlar da biter bitmez sizinle paylaşıyor olucam, hatta bundan böyle haftalık tüm çalışmalarımı sizlerle paylaşıp fikirlerinizi öğrenmek isterim :)

Çatılı kutu ve çay kutusu gönderime hazır durumda, matildarts@gmail.com a mail atabilirsiniz. Tilda korkuluklu kapı süsünden ben de isterim derseniz size özel yenisini hazırlıyabilirim:)

Yayınlarımı okuyan kimse var mıııı??? :))

Herkese kocaman sevgiler :)

2 yorum:

 1. Muhteşem bir workshop'tu... Ne keyifli bir gün geçirmiştik... Evimin en kıymetli ve meraklı ellerden uzk köşesinde mağrur oturup da beni izleyen Tilda'cığımla birlikte size sevgilerimizi yolluyoruz :)
  handmadewithlovebygulsun.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülsün hanımm sizinle tanışmış olmaktan çok çok memnunum, dilerim tekrar karşılaşma şansımız olur, güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim, ne mutlu bana ki tildalarım sayesinde sizin gibi insanlar tanıyorum:)
   Blogu yeni öğreniyorum, en yakın zamanda bloğunuza gelicem :)
   Tildanıza ve size koskocaman sevgiler gönderiyorum Ankara'dan :)

   Sil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.